Powierzchnie magazynowe w Szczecinie coraz popularniejsze

0
2339

Nastała moda na małe magazyny do wynajęcia – m.in. w Szczecinie, Wrocławiu czy Warszawie. Jeśli nie masz miejsca w biurze albo mieszkaniu, zainteresuj się tym najnowszym trendem.

Małe magazyny w dużych miastach

Powierzchnie biurowe w dużych miastach są bardzo drogie, podobnie jak mieszkania – rynek nieruchomości rozwija się niezwykle prężnie, ale wymaga dużych nakładów finansowych. Z tych też powodów coraz popularniejsze stają się małe magazyny w Szczecinie, Poznaniu itd.

Wynajem boksu w atrakcyjnej cenie

W końcu problem z brakiem przestrzeni w domu lub firmie dotyczy wielu osób. Możliwość wynajmu boksu w monitorowanym obiekcie to usługa ciesząca się rosnącą popularnością. Tego typu magazyny w Szczecinie i innych miastach w Polsce dają komfort w atrakcyjnej cenie.

Powierzchnie magazynowe w Szczecinie

Województwo zachodniopomorskie to jeden z najmniejszych rynków logistycznych i przemysłowych w Polsce, ale sytuacja ta ulega zmianie. Obiektów o różnej powierzchni i przeznaczeniu wciąż przybywa. Warto dodać, że wiele z magazynów i hal do wynajęcia w Szczecinie i okolicy to nowoczesne obiekty, oferujące możliwość dodatkowej rozbudowy, a zatem trafią w oczekiwania firm z różnych sektorów.

Hale produkcyjne w Szczecinie i okolicy (np. Goleniowie czy Stargardzie), magazyny na wynajem itd. budzą zainteresowanie zarówno inwestorów, jak i krajowych oraz zagranicznych inwestorów, np. przedstawicieli niemieckich i skandynawskich firm. Obiekty są dobrze skomunikowane z Niemcami dzięki autostradzie A8, dojazd do autostrady A2 zapewnia droga ekspresowa S3, a transport morski z kolei gwarantuje połączenie ze Skandynawią.

Dlaczego warto zainwestować w mały magazyn?

Magazynowanie rzeczy w piwnicy czy garażu  wiąże się z ryzykiem kradzieży i uszkodzenia – w wynajmowanym magazynie jest ono praktycznie zerowe. Najczęściej są to nowoczesne i świetnie zabezpieczone obiekty, w których zapewniono optymalne warunki, tj. odpowiednią temperaturę powietrza, wilgotność itd. Cały obiekt jest też stale monitorowany, a systemy alarmowe oparte na innowacyjnych rozwiązaniach. Każdy najemca otrzymuje spersonalizowaną kartę dostępu do swojego boksu.

Opcja ta jest odpowiednia nie tylko do przedsiębiorców, którzy szukają magazynu na asortyment sklepu. Zwykle oferta magazynu na wynajem jest elastyczna i można ją dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań – są m.in. boksy o wielkości 1 m2, idealne jako schowek rzeczy na zimę, ale też większe, które przechowają wyposażenie biura itd.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here