O windach wiemy wszystko

0
1204

Dźwigi hydrauliczne o udźwigu od 320 kg do 1600 kg i prędkości podnoszenia do 0,63 m/s oraz wysokości podnoszenia do 25 m to najczęściej stosowane dźwigi osobowe w budownictwie mieszkaniowym, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej i szpitalach. Są one także wyposażone w rozwiązania techniczne pozwalające na przewożenie osób niepełnosprawnych na wózkach oraz łóżek szpitalnych.

Dlatego jeżeli budujesz taki obiekt i szukasz sprawdzonego dostawcy dźwigu hydraulicznego w wersji Classic, to najlepiej skontaktować się z firmą lift.pl, której kadra i pracownicy na ten temat wiedzą wszystko. Zakład posiada ogromne doświadczenie w swojej branży, ponieważ funkcjonuje z powodzeniem na rynku polskim i zagranicznym od 1991 roku, kiedy to powstała na bazie Spółdzielni Dźwigowo-Instalacyjnej, istniejącej od 1975 roku.

Nie tylko wersja Classic

Warto jednak wiedzieć, że dźwigi hydrauliczne występują nie tylko w wersji Classic. Są również takie z zaniżonym podszybiem lub nadszybiem, które doskonale sprawdzają się na przykład w istniejących już obiektach z ograniczeniami architektonicznymi.

Oczywiście dźwigi hydrauliczne to również windy towarowe do przewożenia ładunków bez obecności osób i są one szczególnie polecane do przewożenia kontenerów i ładunków o wysokości większej niż 1,2 metra.

Winda na każde zamówienie

Firma lift.pl jest również w stanie wyprodukować każdą windę hydrauliczną na indywidualne zamówienie. Na przykład dźwigi przystosowane do przewożenia towarów ładowanych wózkiem typu „paleciak” lub wózkiem widłowym, do przewożenia samochodów lub innych, a pełna oferta wind hydraulicznych firmy znajduje się na stronie: http://www.lift.pl/dzwigi/dzwigi-hydrauliczne.

Warto również dodać, iż jako pierwsza firma dźwigowa w Polsce otrzymała ona certyfikat najwyższej jakości ISO 9001. Między innymi dlatego, że jej projektanci i handlowcy zawsze pomagają wybrać produkt najlepiej odpowiadający potrzebom i oczekiwaniom klientów oraz służą pomocą na każdym etapie inwestycji. Natomiast produkowany przez lift.pl sprzęt montują tylko własne wykwalifikowane brygady lub sprawdzeni podwykonawcy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here