Gotowe mieszkanie czy dom od dewelopera?

0
390

Wybór pomiędzy gotowym mieszkaniem a domem w stanie pod klucz od dewelopera jest niezwykle trudny i nie chodzi tylko o sam koszt, jaki przyjdzie nam ponieść, decydując się na konkretne rozwiązanie. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, musimy odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań, które zdecydowanie ułatwią wybór i sprawią, że decyzja stanie się bardziej oczywista.

Wybór odpowiedniej lokalizacji

Lublin jest już na tyle mocno zabudowany, że nowe domy w mieście powstają praktycznie wyłącznie na obrzeżach miasta. Decydując się na dom jednorodzinny od dewelopera, musimy więc liczyć się z tym, że będzie on oddalony od centrum o kilka, a czasami nawet kilkanaście kilometrów. W przypadku mieszkań odległość ta będzie zdecydowanie mniejsza, dlatego jeśli zależy nam na byciu blisko centrum, wybór gotowego mieszkania od dewelopera wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. Dość ciekawą ofertę mieszkań z Lublina znaleźć można na stronie internetowej http://www.domlublin.pl/, gdzie niska cena połączona jest z bardzo wysoką jakością wykończenia i zdecydowanie zachęca do zakupu każdego inwestora z tego pięknego miasta.

Wielkość powierzchni użytkowej

W przypadku chęci posiadania dużych przestrzeni warto rozważyć zakup domu od dewelopera, który wykończony jest pod klucz. Takie rozwiązanie sprawi, że na przeprowadzkę nie będziemy czekać długo, chociaż należy liczyć się z dużym wydatkiem, bo domy takie kosztują naprawdę sporo. Biorąc jednak pod uwagę, że większe mieszkania w centrum Lublina to koszt kilkuset tysięcy złotych, to decyzja o zakupie domu nie wydaje się pozbawiona sensu, szczególnie że w tym przypadku oprócz dużej przestrzeni wewnątrz, otrzymujemy dodatkowo możliwość zaaranżowania pięknego i nowocześnie wyglądającego ogrodu. Wydaje się, że jest to dla wielu z nas prawdziwe marzenie i to pewnie dlatego tak chętnie decydujemy się na zakup domów z dala od centrum, które dają nam poczucie wolności i zapewniają komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu, o co w mieście jest niezwykle trudno.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here