Czym wyróżnia się rusztowanie Plettac?

0
786

Plettac jest jednym z najbardziej popularnych systemów rusztowań nie tylko na rynku polskim, ale również europejskim. Tego typu systemy wykorzystuje się do prac związanych z wykończeniem fasad nie tylko domów jednorodzinnych lecz przede wszystkim dużych obiektów w tym hal produkcyjnych. To wysokiej klasy gotowe, niezawodne i łatwe w montażu systemy posiadające wszelkie atesty i certyfikaty potwierdzające zgodność ich wykonania z obowiązującymi normami. To jedne z najbezpieczniejszych rusztowań dostępnych na rynku.

Plettac – co powinieneś wiedzieć?

Wybór odpowiedniego rusztowania to bardzo odpowiedzialne zadanie, które ma zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas pracy człowieka. Praca na rusztowaniu wiąże się z określoną wysokością i zwiększa ryzyko wypadku. Zatem bardzo ważne jest, aby systemy rusztowań charakteryzowały się dużą stabilnością i solidnym wykonaniem, gdyż od tego w dużej mierze zależy bezpieczeństwo ludzi. Profile rusztowań marki Plettac wykonane są z materiałów wysokiej jakości, zakończone gwiazdkowymi trzpieniami, które umożliwiają bezpieczne zawieszenie pomostów. Samozakleszczające trzpienie mocujące tworzą blokadę poręczy oraz innych elementów konstrukcji. Każdy system zaopatrzony jest w dodatkowe elementy konstrukcyjne, które pozwalają na dostosowanie rusztowań do określonych wymogów. Pomosty mogą być wykonane z aluminium, drewna lub stali i każdy wariant gwarantuje pełne bezpieczeństwo i antypoślizgową powierzchnię. Ważnym elementem w systemach są poręcze, które pełnią rolę zabezpieczeń. Rusztowania są impregnowane, co znacznie wydłuża ich żywotność. Reasumując: konstrukcje marki Plettac pozwalają na szybki i wygodny montaż oraz demontaż, zapewniają elastyczność i bezpieczeństwo. A to wszystko w bardzo przystępnych cenach bez ukrytych opłat.

Rusztowania Plettac – gdzie zamówić?

Firma Pro-Men od lat działa na polskim rynku i z powodzeniem rozwija swoją działalność. Specjalizuje się w dostarczaniu i instalowaniu rusztowań oraz szalunków budowlanych. Cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Jej cechy rozpoznawcze to: dbałość o klienta, elastyczność, profesjonalizm, niezawodność i solidność. Jeśli cenisz sobie efektywność i bezpieczeństwo skorzystaj z pełnej oferty tej firmy https://promen.com.pl/rusztowania/rusztowania-plettac.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here